ISTORIE IF An II Liste actualizate – repartizare studenți pe opțiuni sem.I 2023/2024- 14.10.2023

ISTORIE IF AN II

Opțiuni Module – Cursuri obligatorii – studenții au fost redistribuiți în funcție de punctajul de reclasificare

Cursuri opționale – Studenții care nu au primit loc vor opta din nou, in etapa a 2-a, din lista de cursuri opționale disponibile. Așteptați anunțurile privind a 2-a etapă de opțiuni.

Seminare surse – Studenții care nu au primit loc vor opta din nou, in etapa a 2-a, din lista de cursuri opționale disponibile. Așteptați anunțurile privind a 2-a etapă de opțiuni.

Limbi ale surselor istorice

Curs Facultativ – creditele obținute sunt suplimentare celor 30 ECTS/semestru și NU poate înlocui un alt curs din lista de opționale