Planificarea examenului restanță la Istorie medie a Românilor, partea I, conf. univ. dr. Marius Diaconescu

Data susținerii restanței: Duminică, 23 Ianuarie 2022, începând cu ora 9,00, online, pe Google Meet, conform unei planificări. Studenții restanțieri – care acum sunt în anii II sau III, respectiv în semestrul de grație, trebuie să trimită până în 21 Ianuarie 2022, ora 20,00, un email prin care se înscriu la examenul restanță, către mariusdiaconescu@istorie.unibuc.ro, în care trebuie să specifice numele complet, specializarea (Istorie sau Istoria Artei), anul universitar în care au urmat cursul în anul I, precum și adresa de email pe care o utilizează pentru examen. Studenții trebuie să se asigure că au acces la internet în data respectivă, au cameră video, microfon și căști sau difuzor la computerul pe care îl utilizează pentru examen. Nu se poate susține examenul fără cameră video!