Optiuni Cursuri/Module Licenta – Semestrul II

In atentia studenților Facultății de Istorie

Anii I-II

Studentii din anul I Istorie vor opta pentru un modul al fiecarei discipline afisate (nu se vor face optiuni in cazul modulelor unice sau al unor eventuale indicatii in sens contrar).

Formularul pentru studentii Istorie 1 disponibill AICI

Studentii din anul II Istorie vor opta pentru un modul al fiecarei discipline afisate (nu se vor face optiuni in cazul modulelor unice), dar si pentru unul din seminarele de studiu critic al surselor istorice.

Formularul pentru studentii Istorie 2 disponibill AICI

Studentii din anul II Istoria artei vor opta pentru un singur curs optional in lista de mai jos.

Formularul pentru studentii Istoria artei anul II disponibil AICI

Studentii anilor I si II Istorie și Istoria artei anul II vor putea face optiunile doar online pana miercuri, 13 februarie, ora 24.00

Anul III

Studentii din anul III Istorie, RISE și Istoria Artei vor face opțiunile online după afișarea orarului.