Rezultate inițiale  – Concursul național de Istorie „Vasile Pârvan”

Contestațiile rezultatelor inițiale pot fi realizate de către cadrele didactice coordonatoare după consultarea cu elevii participanți la concurs prin completarea formularului atașat. Formularul (Anexă atașată) trebuie printat, completat și semnat, fotografiat/scanat, după care trebuie expediat la adresa de concurs: concurs.istorie.parvan@gmail.com în perioada 3-6 mai 2022. Orice contestație transmisă în altă parte și în afara intervalului indicat NU este luată în considerare. Modificarea punctajului după contestație (dacă este cazul) va fi vizibilă în momentul afișării rezultatelor finale ale concursului, pe 19 mai.

Vă mulțumim!

P.S.: Reiterăm rugămintea de a citi cu mare atenție instrucțiunile transmise și de a nu adresa în mod repetat aceleași întrebări pe canalele de comunicare ale facultății.