Informare cu privire la cererile de cazare depuse și modificarea calendarului

Mâine, 19 septembrie 2024, până la ora 12.00, pe această pagină va fi afișată lista cu dosarele depuse de către solicitanții unui loc de cazare în căminele Universității din București (pentru identificare, vor fi utilizate ultimele șase cifre ale CNP-ului) în vederea eliminării eventualelor erori și lipsuri.

Studenţii care identifică neconcordanțe sau alte erori, sunt rugați să le transmită, în aceeași zi (19 septembrie), până în ora 20.00, pe adresa cazare.istorie@unibuc.ro

Având în vedere numărul foarte mare al dosarelor depuse și complexitatea lor (dosare sociale, dosare medicale etc.), rezultatele vor fi publicate în ziua de 20 septembrie 2024. Zilele în care se pot depune contestații vor rămâne aceleași cu cele precizate în Calendarul inițial (20 și 21 septembrie 2024). Contestațiile se transmit pe aceeași adresă de email.

Comisia de cazare a Facultății de Istorie a Universității din București.