Transfer credite master

In atentia studentilor de master:

Studentii care doresc sa opteze pentru cursuri de la alte programe de master, vor trimite pana miercuri, 20 februarie, ora 24.00, un mesaj la adresa transfercreditemaster@gmail.com in care sa fie mentionate clar urmatoarele informatii:

• numele
  • Programul de master la care studentul este inmatriculat si anul de studiu – cursul/cursurile la care renunta
  • Cursul/cursurile pentru care opteaza si programul de master din care acesta/acestea fac parte
  • Studentii vor include informatii si despre eventualele transferuri din semestrele trecute.
  • In eventualitatea in care este vizat un transfer la un curs oferit de o alta facultatea din UB, transferul se face numai in urma obtinerii acordului profesorului titular al respectivului curs si al secretariatului facultatii in cauza.